ZUŠ Home
Motto: Dělat kumšt je umění
Drobečková navigace

ÚVOD > SÍŇ SLÁVY > 2014/2015

2014/2015

13. ročník Česko - Slovenského literárního festivalu

Daniela Ryplová(próza)          čestné uznání (ze třídy S. Vojíkové)
Anna Gažiová (próza)            čestné uznání (ze třídy S. Vojíkové)

Přijati ke studiu na konzervatoři byli Tomáš Müller - pozoun a František Hájek - tuba. Oba ze třídy Daneše Sládka

Výsledky ústředního kola ve zpěvu

Tomáš Maliniak                                    3. místo (ze třídy V. Zabilkové)
Pěvecké duo (Bočková, Kotrbová)       3. místo (ze třídy J. Mikulášové)
Štěpánka Kotrbová                             čestné uznání (ze třídy J. Mikulášové)

Výsledky ústředního kola ve hře na dechové nástroje

Jan Bůžek (klarinet)                         1. místo (ze třídy Z. Urbánka)
Michaela Vargová (příčná flétna)         2. místo (ze třídy J. Dvořákové)

Výsledky ústředního kola ve hře na bicí nástroje

Jakub Jelínek                                    2. místo (ze třídy Z. Koubka ml.)
Bicí soubor                                      1. místo (ze třídy Z. Koubka ml.)

Výsledky krajského kola ve zpěvu

Štěpánka Kotrbová                          1. místo s postupem do ústředního kola (ze třídy J. Mikulášové)
Tomáš Maliniak                                1. místo s postupem do ústředního kola (ze třídy V. Zabilkové)
Pěvecké duo (Bočková, Kotrbová) 1. místo s postupem do ústředního kola (ze třídy J. Mikulášové)
Jiří Dušák                                          1. místo (ze třídy J. Mikulášové)
Pěvecké duo (Timrová, Turková)       2. místo (ze třídy V. Kümmelové)
Eliška Čadová                                   2. místo (ze třídy J. Mikulášové)
Petra Bočková                                  2. místo (ze třídy J. Mikulášové)   
Daniel Trnka                                     3. místo (ze třídy V. Zabilkové)
Přemysl Kopečný                              3. místo (ze třídy J. Mikulášové)


Výsledky krajského kola ve hře na dechové a bicí nástroje

Zobcová flétna

Anežka Evelyna  Semrádová   1. místo (ze třídy J. Klímy)
Ema Stará                               2. místo (ze třídy L. Duškové)

Příčná flétna

Michaela Vargová                1. místo s postupem do ústředního kola (ze třídy J. Dvořákové)
Tereza Hejlová                      2. místo (ze třídy J. Dvořákové)

Klarinet

Jan Bůžek                            1. místo s postupem do ústředního kola(ze třídy Z. Urbánka)
Filip Hartman                       1. místo (ze třídy Z. Zavičáka)
Vojtěch Tříska                      1. místo (ze třídy Z. Zavičáka)
Jan Mach                               2. místo (ze třídy J. Klímy)
Martin Fáber                          2. místo (ze třídy M. Študlara)
Markéta Našincová                2. místo (ze třídy Z. Urbánka)
Vojtěch Placek                       2. místo (ze třídy Z. Urbánka)

Saxofon

Anna Kurzová                     1. místo (ze třídy Z. Zavičáka)
Hana Pexová                      1. místo (ze třídy M. Študlara)

Tenor

Tomáš Maliniak                   1. místo (ze třídy M. Valenty)
Jan Trnka                              2. místo (ze třídy D. Sládka)

Lesní roh

Miroslava Chadtová               2. místo (ze třídy M. Valenty)   

Trubka

Jáchym Běhoun                  1.místo (ze třídy M. Valenty)   
Jiří Suja                              1.místo (ze třídy M. Valenty)   
Martin Řehout                      3.místo (ze třídy J. Pelikána)   

Tuba

Tadeáš Dvořák                     3. místo (ze třídy D. Sládka)

Krajské kolo soutěže smyčcových orchestrů

Smyčcový orchestr ZUŠ        2. místo (vede L. Volek)

Bicí nástroje

Jakub Jelínek                     1. místo s postupem do ústředního kola (ze třídy Z. Koubka ml.)
Bicí soubor                         1. místo s postupem do ústředního kola (ze třídy Z. Koubka ml.)