ZUŠ Home
Motto: Dělat kumšt je umění
Drobečková navigace

ÚVOD > SÍŇ SLÁVY > 2015/2016

2015/2016

Ústřední kolo soutěže v komorní hře s převahou žesťových dechových nástrojů

J. Suja, J. Běhoun, V. Jindrová - 2. místo (ze třídy M. Valenty)

 

Ústřední kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů

J. Bůžek, Š. Tošnerová,
J. Kaisler, V. Placek                       1. místo (ze třídy Z. Urbánka)

 

Ústřední kolo soutěže ve hře na akordeon

Anna Šestáková                1.místo (ze třídy A. Pustějovské)
Petra Bočková                    2.místo (ze třídy A. Pustějovské)
Lukáš Hart                          3.místo (ze třídy J. Štorové)
akordeonové kvarteto        3.místo (ze třídy M. Hypšové)

Zlivská kytara

Jana Karafiátová                       1. místo (ze třídy E.Kümmela)
Kytarové kvarteto                     1. místo (ze třídy R. Kloudy)
Christopher Alex. de La Cruz    1. místo (ze třídy R. Kloudy)
Aneta Pilsová                            1. místo (ze třídy R. Kloudy)
David Kubeš, Tereza Kubešová 1. místo (ze třídy J. Odradovce)

Yan Brossaud                            2. místo (ze třídy R. Kloudy)
Martin Křížek                             2. místo (ze třídy R. Kloudy)
Adam Trávníček                        3. místo (ze třídy R. Kloudy)
Ondřej Polák                            3. místo (ze třídy V. Heřmana)
Josef Kurz                                3. místo (ze třídy S. Bartizalové)

 

 

001.jpg

 

 

Projektu společného orchestru filharmoniků

a žáků základních uměleckých škol ČR

se zúčastní tito žáci naší ZUŠ :

 

 Jan Bůžek (klarinet) ze třídy Zdeňka Urbánka

David Dašek (housle) ze třídy Luďka Volka

Jakub Dašek (housle) ze třídy Luďka Volka

Daniel Podroužek (viola) ze třídy Luďka Volka

Michal Štrobl (hoboj) ze třídy Milana Študlara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medailí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy 2. stupně za vynikající pedagogickou činnost byl oceněn pedagog naší školy pan Zdeněk Urbánek

 

Krajské kolo soutěže ve hře na akordeon

Anna Šestáková              1.místo s postupem do ústředního kola – abs.vítěz (ze třídy A. Pustějovské)
Petra Bočková                 1.místo s postupem do ústředního kola (ze třídy A. Pustějovské)
Lukáš Hart                       1.místo s postupem do ústředního kola (ze třídy M. Hypšové)
akordeonové kvarteto    1.místo s postupem do ústředního kola
(ze třídy M. Hypšové)
akordeonové duo            1.místo (ze třídy A. Pustějovské)
Martin Picek                      2.místo (ze třídy M. Hypšové)
Jiří Jordán                         2.místo (ze třídy A. Pustějovské)
Lukáš Holý                        2.místo (ze třídy M. Hypšové)
Emma Petříčková              2.místo (ze třídy A. Pustějovské)
Aneta Kordová                  2.místo (ze třídy A. Pustějovské)
David Korda                     2.místo (ze třídy A. Pustějovské) 

Krajské kolo soutěže v komorní hře s převahou žesťových dechových nástrojů

J. Suja, J. Běhoun, V. Jindrová - 1. místo s postupem do ústředního kola (ze třídy M. Valenty)

Krajské kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů

A. Kurzová, A. Pokorná, J. Dušák    1. místo (ze třídy Z. Zavičáka a H. Dubské)

Y. Aida Kyselová, J. Mach, A. Beták  2. místo (ze třídy J. Klímy)

J. Lišková, M. Štrobl, M. Fáber,
V. Tauer, A. Beták                         3. místo (ze třídy M. Študlara)

J. Bůžek, Š. Tošnerová,
J. Kaisler, V. Placek                       1. místo s postupem do ústředního kola (ze třídy Z. Urbánka)

Literární Vysočina (česko-slovenský literární festival) 

D. Ryplová               Zvláštní uznání (ze třídy S. Žatecké Vojíkové)
A. Gažiová               Zvláštní uznání (ze třídy S. Žatecké Vojíkové) 
A. Dvořáková           Zvláštní uznání (ze třídy S. Žatecké Vojíkové)                                                                                            A.  Černá                 Zvláštní uznání (ze třídy S. Žatecké Vojíkové)

 

Tito žáci byli přijati ke studiu na Konzervatoři v Českých Budějovicích

J. Karafiátová (kytara) ze třídy E.Kümmela
A. Pilsová (kytara) ze třídy R.Kloudy
Z. Pilsová (kytara) ze třídy R.Kloudy
T. Kalinová (zpěv) ze třídy O. Kováře
A. Beták (fagot) ze třídy J. Klímy

Žáci přijati ke studiu na středních a vysokých školách uměleckého zaměření

A. Dudáková (výtvarný obor) SUPŠ sv. Anežky české - Český Krumlov

K. Kozlová (literárně-dramatický obor) divadelní věda FF UK Praha

A. Kalusová (literárně-dramatický obor) divadelní teorie a kritika DAMU Praha