ZUŠ Home
Motto: Dělat kumšt je umění
Drobečková navigace

ÚVOD > SÍŇ SLÁVY > 2016/2017

2016/2017

Výsledky soutěží

Ústřední kolo soutěže ve hře na kytaru

Daniel Holar                          Čestné uznání (ze třídy E.Kümmela)

Krajské kolo soutěže ve hře na klavír

Evelyna Anežka Semrádová     3. místo (ze třídy A. Janouškové)
Agnes Seimlová                      3. místo (ze třídy M. Týmlové)
Julie Hornátová                       2. místo (ze třídy M. Zahradilové)

Krajské kolo soutěže ve hře na kytaru

Matyáš Vaverka                   1. místo (ze třídy P.Steffala)
Ondřej Polák                          2. místo (ze třídy V. Heřmana)
Tereza Kubešová                    2. místo (ze třídy J. Odradovce)
Daniel Holar                         1. místo s postupem do ústředního kola (ze třídy E.Kümmela)
Yan
Brossaud                          2. místo (ze třídy R. Kloudy)
Duo (Kubeš, Kubešová)       1. místo (ze třídy J. Odradovce)

Krajské kolo soutěže ve hře na housle

Adéla Žáčková                      3. místo (ze třídy L.Volka)

Soutěžní přehlídka výtvarného oboru (krajské kolo)

Holclová Ema               stříbrné pásmo - postup do ústředního kola (ze třídy M. Kulíkové)
Novotný Šimon              čestné uznání (ze třídy M. Kulíkové)
Opatrná Tereza             čestné uznání (ze třídy M. Kulíkové)
Vontor Daniel                čestné uznání (ze třídy M. Kulíkové)

Řada výtvarných prací a výtvarné projekty
Ptáčci (Bendová, Dostál, Kratochvílová, Minařík, Vojta, Votrubová)     bronzové pásmo (ze třídy M. Kulíkové)

Slupky a skořápky (16 žáků)               stříbrné pásmo - postup do ústředního kola (ze třídy M. Kulíkové)

Festival Náchodská prima sezóna

Černá Adéla                   1. místo - próza (ze třídy S. Žatecké Vojíkové)

Gažiová Anna                 1.  místo - poezie  (ze třídy S. Žatecké Vojíkové)   

Česko-slovenský  festival Literární Vysočina

Gažiová Anna              3. místo - poezie  (ze třídy S. Žatecké Vojíkové)

Černá Adéla                  čestné uznání - próza  (ze třídy S. Žatecké Vojíkové)

Dvořáková Adéla           čestné uznání - próza (ze třídy S. Žatecké Vojíkové) 

Ryplová Daniela            čestné uznání - próza (ze třídy S. Žatecké Vojíkové)                                                                                                                   

Žáci přijatí ke studiu na Konzervatoři v Českých Budějovicích

Daniel Holar (kytara) ze třídy E.Kümmela
Daniel Podroužek (housle) ze třídy L. Volka
Martina Pavlínová (zpěv) ze třídy J. Mikulášové