ZUŠ Piaristické náměstí
České Budějovice
Motto: Dělat kumšt je umění
Drobečková navigace

ÚVOD > SÍŇ SLÁVY > 2017/2018

2017/2018

Ústřední kolo ve hře na dechové nástroje

Jan Bůžek (ze třídy Z. Urbánka)         1. místo
Vojtěch Tříska
(ze třídy Z. Zavičáka ) 1. místo
Karel Švejda
(ze třídy Z. Zavičáka)    2. místo

Ústřední kolo ve hře na bicí nástroje

Ondřej Hrdlička (ze třídy Z. Koubka ml.) Čestné uznání
Bicí soubor
(ze třídy Z. Koubka ml.)         1. místo    

Ústřední kolo ve hře smyčcových orchestrů

Smyčcový orchestr (pod vedením L. Volka) Čestné uznání

Krajské kolo ve zpěvu

Pěvecké trio (Bočková, Merleová, Hanousková) - 1. místo s postupem do ústředního kola (ze třídy J. MIkulášové)
Dobrovská Markéta - 1. místo (ze třídy J. Mikulášové)
Vandová Ivana          - 2 .místo (ze třídy M. Kasalové)
Horejšová Zuzana     - 3. místo (ze třídy V. Kümmelové)
Novotná Alžběta        - 3. místo (ze třídy J. Mikulášové)
Seimlová Agnes         - 3. místo (ze třídy V. Kümmelové)
Dobrovská Zuzana    - 2. místo (ze třídy J. Mikulášové)
Dušák Jiří                   - 3. místo (ze třídy J. Mikulášové)
Čadová Eliška            - 2. místo (ze třídy J. Mikulášové)
Hanousková Anna     - 2. místo (ze třídy J. Mikulášové)
Bočková Petra           - 3. místo (ze třídy J. Mikulášové)
Pěvecké duo (Čadová, Dobrovská) - 2. místo (ze třídy J. Mikulášové)

Anna Šestáková - Mezinárodní soutěž Kleine Tage der Harmonika v Klingenthalu 5. místo (ze třídy Mgr. Aleny Pustějovské)

Náchodská prima sezóna

Adéla Černá (ze třídy S. Žatecké Vojíkové)  - 2. místo (literární sekce, kategorie próza)     

Adéla Dvořáková (ze třídy S. Žatecké Vojíkové) - 2. místo (literární sekce, kategorie próza) 

Literárná Vysočina

Adéla Černá (ze třídy S. Žatecké Vojíkové) - čestné uznání                                                                                                 

Adéla Dvořáková (ze třídy S. Žatecké Vojíkové) - čestné uznání                                                                                              

Daniela Ryplová (ze třídy S. Žatecké Vojíkové) - čestné  uznání                                                                                                                                                                                                      

Ve školním roce 2017/2018 byli přijati ke studiu na Konzervatoři tito žáci:
Nastja Samochvalova (viola) ze třídy Jaroslava Skleničky
Josef Kurz (kytara) ze třídy Emanuela Kümmela
Petra Bočková (akordeon) ze třídy Aleny Pustějovské