ZUŠ Piaristické náměstí

ÚVOD > Aktuality

Podmínky výuky do konce školního roku 2019/2020

Vážení rodiče,

v pondělí 11. 5. začíná opět možnost prezenční výuky a to za několika předpokladů.

Každý žák, který bude chtít docházet do ZUŠ na prezenční výuku, bude muset před první hodinou odevzdat "PROHLÁŠENÍ O BEZINFEKČNOSTI ŽÁKA". Formulář obdržíte od svého pedagoga hlavního oboru nejspíš e-mailem.

NEBUDE MOŽNÉ, aby žáky do budovy doprovázeli rodiče. Buď si na své děti počkají mimo budovu nebo budou muset být vzděláváni distančně. Pokud se vzdělávají v některých předmětech dvojice, bude jejich hodina rozdělena na 2 x 20 minut. V hodině se tedy nepotkají.

NEBUDE PROBÍHAT VÝUKA KOLEKTIVNÍCH PŘEDMĚTŮ: hudební nauka, komorní a souborové hry, orchestry, PHV a PPHV.

Výtvarný a literárně dramatický obor začne rovněž od pondělí 11. května a bude probíhat v rouškách.

POSEDÁVÁNÍ NA CHODBĚ PŘED NEBO PO VÝUCE BUDE ZAKÁZÁNO. Konkrétní podoba výuky bude na domluvě pedagoga s žákem. Dezinfekce je zajištěna ve třídách, na chodbách i toaletách.

Letos se nebudou konat závěrečné a postupové zkoušky.

Rovněž se nebudou konat žádné žákovské nebo absolventské koncerty.